מקרקעין

 
עו"ד חן גינסברג בעל ידע וניסיון עשירים בתחום דיני המקרקעין ודיני חוזים. עיסוק בתחומים אלו מחייב היכרות מעמיקה עם הדין הישראלי בנושאים הרלוונטיים, על השינויים הרבים והתדירים שמתקיימים בו. עורך הדין מחויב גם לביצוע של עבודה איכותית באמינות מלאה. עו"ד גינסברג מספק ללקוחותיו שירות מלא ומקיף בתחום דיני המקרקעין, ובכך מאפשר להם להיות רגועים בנוגע לתקינות המלאה בכל הנוגע לעסקאות הנדל"ן שלהם. מעבר לזאת, הוא מעניק ללקוחותיו את כל הכלים המשפטיים שדרושים להם כדי להשיג את המטרות שלהם.

במשרד ניתן מענה בתחומים שונים של דיני המקרקעין, לרבות:

  • ניסוח חוזי מכירה והשכרה של נכסים
  • ייצוג מוכרים וקונים בעסקאות מקרקעין
  • רישום דירות
  • בדיקה משפטית בטרם ביצוע הרכישה
  • תיקון טעויות ברישום
  • ועוד

ניהול תקין של תהליך המכירה או הרכישה הינו חיוני ביותר בהתייחס לתוצאות שיתקבלו. מסיבה זו, חשוב ביותר לפנות לעורך דין מקרקעין מנוסה ויודע דבר. המיומנות הגבוהה שלו מאפשרת לו לזהות פרצות לא חוקיות בעסקאות נדל"ן ובכך לחסוך מהלקוח עוגמת נפש, ואף צרות כלכליות קשות. מעבר לזאת, הוא יודע לזרז תהליכים לסגירה מהירה יותר של המכירה או הרכישה, כל זאת, תוך מתן הגנה משפטית אופטימלית ללקוח.

עו"ד גינסברג עומד בקשר עם כל הגופים הרלוונטיים, לרבות: לשכות רישום המקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל, משרדי מיסוי מקרקעין, רשויות מקומיות וכל גוף נוסף, שמולו מתנהל התהליך המשפטי. השירות ניתן לעסקאות בכל סוגי הנכסים, לרבות דירות ובתים למגורים, נדל"ן למסחר ולתעשייה, מגרשים לשימושים שונים ועוד.

*אין האמור לעיל מהווה ייעוץ משפטי, ואינו מחליף ייעוץ פרטני.

 

רכישת דירות מיד ראשונה או מיד שנייה

 
עו"ד גינסברג מייצג את לקוחותיו ברכישת דירות חדשות מקבלן כמו גם מיד שנייה. בשני המקרים הללו, ישנם נושאים שונים שצריך להתייחס אליהם. בשני המקרים, הוא בודק את כשירותה של העסקה, שכל הפרטים שנמסרו על ידי המוכר נכונים ושהמעמד המשפטי של הנכס הינו כשיר ולא יוביל לצרות ולהסתבכות כלכלית עתידים של הלקוח.

בעת רכישה של דירה מקבלן, ניתן בעיקרון להיעזר רק בשירותיו של עורך הדין מטעם הקבלן. עם זאת, מומלץ ביותר לפנות גם לעורך דין פרטי, שייצג באופן בלעדי את הרוכש, ויבחן עבורו את תקינות תהליך המכירה, ויסביר לרוכש את כל ההיבטים של העסקה, וכל ההתחייבויות שהוא לוקח על עצמו.

 
מקרקעין